Menü
Sepetim

5500TL REKLAM KREDİSİ HEDİYE

Google Ads Reklamlarında İlk Defa Reklam Yayınlayacak Müşterilere Özel 5500₺ Reklam Kredisi

BLOG

25 Mar Bilgisayarı Kapatıyorum Yeniden Başlatıyor
admin 0 430
Bazen bilgisayar kendiliğinden hata veriyor gibi düşündüğümüz durumlar olabilir. Fakat bu hataların tamamının aslında bir sebebi vardır. Kimi zaman güncellemeden kaynaklanır, kimi zaman bilgisayara yüklediğimiz üçüncü taraf yazılımlardan sonra kaynaklanır. Veya en kötüsü de virüs bulaşmış olabilir. İşte bu sebeplerin hepsini test etmeden şundandır ..
13 Dec MacBook iMac Servisi, Tamiri & Bakımı
admin 0 1041
Teknolojinin çok hızına yetişemediğimiz bir devirde yaşıyoruz ve iş hayatımızda, evimizde ve gündelik yaşamımızda bir çok elektronik cihaz kullanıyoruz. Bu cihazların önemli bir bölümünü Apple markası tedarik etmektedir. Kalite bakımından bir çoğumuzun da bildiği gibi, kategorisindeki tüm cihazlardan parça kullanımı ve dayanıklılık olarak en iyisi ..
02 May Marka Patent Tescili Ne İşe Yarar?
admin 0 2623
Halk dilinde marka ile patent her ne kadar aynı şeyi ifade ediyor gibi olsa da ikisi de birbirlerinden farklı alanları ifade etmektedir. Bir ticaret ürününü tanıtmaya yada bir hizmeti işaret eden kelime, kelime topluluğu veya işarete marka denir. Marka, kurum veya kişilere özel, eşi olmayan tek bir şeyi şeyi ifade eder. Marka adı altında bir veya b..
01 May Pandemide Sende Çalış Kampanyası
admin 0 2424
Ülkemiz ve tüm Dünya zor zamanlardan geçmektedir. Hepimizin de bildiği gibi Covid-19 virüsü bütün ülkelerde yaygın bir şekilde vardır ve engellenmesi için her ülkenin kendine göre eylem ve kısıtlamaları var. Türkiye 'de 29 Nisan 2020 tarihinden itibaren 17 günlük "TAM KAPANMA" adında bir kısıtlama getirdi ve umarız ülkemiz için bir şekilde çözüm sü..
25 Apr Türk Ticaret Kanunu Web Site Zorunluluğu
admin 0 2021
Ülkemizde bir çok gelişme ve yenilikler internet ortamına çoktan taşınmış durumda artık. Devlet dairelerinin işlemleri veya çoğu işletme ve kurumların işleri de online olarak sağlanmaktadır. Aslında bu konuya çağa ayak uydurmak olarak değil de gerçekten bir çok işlem ve işleyişi kolaylaştırdığını görerek bu işe girmek çok mantıklı bir sebep. Devlet..
07 May Uygun Fiyatlı E-Ticaret Sitesi
admin 0 3720
Dünya hızla gelişmekte ve değişmekte. Bütün işlerin internet ortamından yapılabildiği bu dönemde şüphesiz çağın en büyük getirilerinden biride artık E-Ticaret olmuştur. Kurumsal firmalar veya küçük işletmeler artık farketmeksizin kendilerini sanal dünyaya taşımaya başladılar.  Durum böyleyken internet ortamında da farklı bir rekabet ve pazar oluştu..
1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor