Menü
Sepetim

5500TL REKLAM KREDİSİ HEDİYE

Google Ads Reklamlarında İlk Defa Reklam Yayınlayacak Müşterilere Özel 5500₺ Reklam Kredisi

Teslimat ve Kargolama

KARGO veya KURULUM

yazilimpartneri.com üzerinden yapılan alışverişlerinizde aldığınız ürünün durumuna göre kargo veya bilgisayarınıza kurulum gerekebilir. Ürün açıklama kısmında bir çok bilgi mevcut olmasının yanı sıra, bilgisayarınıza veya sunucu üzerine kurulum gerektiren ürünlerin kurulumu tarafınızdan gerekli bilgiler gelmesi halinde tarafımıza aittir. İkinci el bilgisayar, ikinci el yazıcı veya yedek parça tedariği söz konusu olduğunda ise belirtilen Ad, Soyad, İletişim Bilgisi ve Açık Adrese göre karşı taraf ödemeli şekilde adresinize ürün sağlam bir şekilde ambalajlanarak gönderilir. Gönderi kargo firmasına teslim edildiği anda kargo firmasından veya yazilimpartneri.com 'dan bilgilendirme sms veya epostası alırsınız. 

SORUNLU KARGO TESLİMATI

Kargo yapılacak ürünlerimiz zaten kargo firmasına iletilmeden paketlenme şekli, işlevsellik durumu gibi bir çok detayı tarafınıza iletilir ve onayınızdan sonra kargoya teslim edilir. Ürün sizlere ulaştıktan sonra bilgilendirme haricinde farklı bir durum ile karşılaşmanız halinde Yazılım Partneri mesuliyet kabul etmemektedir. Kargonuzu teslim alırken sizden ricamız, görevliye beklemesini ve sorun olması halinde ürünü kabul etmeyeceğinizi söyleyebilirsiniz. Aksi durumda daha önce de belirttiğimiz gibi Yazılım Partneri olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

KURULUM GEREKTİREN ÜRÜNLER

Kurulum gerektiren ürünlerde 3.parti program, web sitesi, veya herhangi bir yazılım; kurulacağı yerin bilgisi tarafınızdan istenir. Bu herhangi bir bilgisayar, sunucu, hosting veya mobil cihazınız olabilir. Verdiğiniz uzak bağlantı bilgileri kesinlikle tarafımızca ikinci sefer kullanmak için saklanmaz ve kimse ile paylaşılmaz. Kurulum esnasında söylediğimizin aksi bir durum gerçekleşmez. Gerçekleşir ise müşteri temsilcimize anında bildiriniz. Kurulum sonrası müşteri temsilcilerimiz sizden kuruluma ve herhangi bir sorun olup olmadığına dair onay isteyeceklerdir. Vereceğiniz onay sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında Yazılım Partneri sorumluluk kabul etmez.

ÜRÜN TESLİM SÜRESİ

Satın aldığınız ürünlerin, kargo veya kurulum süreleri her ürüne göre farklılık gösterebilir. Satın alma işlemi sırasında müşteri temsilcimizin belirttiği süre ve zaman zarfı içerisinde, kargo veya kurulum işlemleriniz gerçekleştirilir. Aksi bir durum söz konusu değildir. Olması halinde sizlere öncesinde bilgi verilerek onay istenir.