Menü
Sepetim

5500TL REKLAM KREDİSİ HEDİYE

Google Ads Reklamlarında İlk Defa Reklam Yayınlayacak Müşterilere Özel 5500₺ Reklam Kredisi

Hakkımızda

Yazılım Partneri, 2013 yılında kurulmuştur. Lokasyon olarak Nevşehir 'de bulunan firmamız Dijital dünyaya hem teknik hemde yazılım anlamında destek vermektedir. Bilgisayar tamiri, notebook tamiri, web tasarım, e-ticaret sistemleri, sunucu barındırma, hosting hizmetleri, profesyonel ve kurumsal eposta hizmetleri gibi hizmetler veriyoruz. Firmamızın ilk kuruluş yeri İstanbul 'dur. Yaklaşık 10 yıl İstanbul 'da faaliyet gösterdikten sonra, iş hayatında yaptığımız network ağı ve deneyimlerimiz sayesinde daha rahat bir çalışma hayatımızın ve düzenimizin olması sebebiyle Nevşehir 'e firmamızı 2022 yılı sonlarında taşıdık.

İşletmemizin kurulduğu tarihten itibaren sağladığımız hizmetlerin bir çoğunda müşteri analizi yaparak hizmetlerimizi tamamen müşterilerimize göre güncelleyerek bir çok işlemi çok daha basit ve zahmetsiz hale getirdik. Yerinde teknik servis hizmetimizde bunlardan sadece bitanesi. Firmamız bünyesinde, teknik destek anlamında iş hayatında oldukça sık karşılaşılan bir çok soruna acil müdahale edebilecek iş arkadaşları barındırmaktadır. Bu sayede veri ve zaman kaybınız minimuma indirgenmiş olur.

DÜNYAYA KENDİNİZİ TANITIN Profesyonel E-Ticaret ve Kurumsal Web Sayfaları

Dijital dünya artık çağımızın ilk sırasında gelen yol arkadaşımız olduğu gibi aynı zamanda bir çoğumuzunda gelir kaynağı oldu. Teknolojinin hızla ilerlemesi yazılım ve teknik donanımların hızla gelişmesi aslında bir çok sorunu ve gereksinimi de beraberinde getirdi. İşletmeler için web siteleri, kişisel bloggerler için sosyal medya hesapları, yine mağaza, toptan veya perakende satış yerleri için online satış mağazaları artık olmazsa olmazlarımızdan. Yazılım Partneri olarak dijital anlamdada sizlere son derece kaliteli ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bunlardan bazıları web tasarımı e-ticaret siteleri, size özel yazılımlar, Google SEO, Google Adwords, Google Haritalar, Whatsapp işletme konumu gibi hizmetlerdir.

Verdiğimiz hizmetleri garantili olarak sizlere sunmaktayız. Amacımız ortada bir sorun varsa önce o sorunu çözmek, daha sonra ise sizin bu işten memnun olduğunuzu görmek. Bizimle çalışmak, hayata geçirmek istediğiniz fikirlerinizi bizlerle paylaşmak için vakit kaybetmeyin...