Ülkemiz ve tüm Dünya zor zamanlardan geçmektedir. Hepimizin de bildiği gibi Covid-19 virüsü bütün ülkelerde yaygın bir şekilde vardır ve engellenmesi için her ülkenin kendine göre eylem ve kısıtlamaları var. Türkiye 'de 29 Nisan 2020 tarihinden itibaren 17 günlük "TAM KAPANMA" adında bir kısıtlama getirdi ve umarız ülkemiz için bir şekilde çözüm süreci olmuş olur ve en iyi sonuçlarla bu dönemi kapatırız. Bu kapanma ile birlikte bir çok işletme kapalı ve kısıtlamalar dahilinde maalesef açamıyor. Bizde sizler için bir kampanya yaparak bu zor zamanlarda hem sizlere destek olmak hem de işlerimizi hızlandırmak adına çalışmalar yapmak istedik.

Yazılım Partneri olarak tüm kurumsal ve ya e-ticaret sitelerinde çok uygun fiyata 2 Günde Teslim web sayfalarını sizler için hazırlıyoruz. Hazırladığımız web sayfaları yine tamamen size özel ve istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak, yönetim panelli oluyor. Sanal ortamda tam teşekkürlü bir mağaza veya kurumsal kimlik için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir veya beğendiğiniz bir ürünü web sitemiz üzerinden sipariş geçebilirsiniz. Yapacağımız web sitelerinde kısaca bahsedecek olursak; son derece kullanıcı dostu, google seo ve mobil uyumlu, kolay yönetim panelli, açık kaynak(geliştirilebilir) web sitelerdir.

E-Ticaret Sitelerinde Neler Yapabilirsiniz?

  • Tüm internet kullanıcılarına, elinizdeki tüm ürünleri detaylı bir şekilde(fotoğraf, açıklama, fiyat, kategori, videolu içerik vs.) gösterebilirsiniz.
  • Kendinizi veya işletmenizi daha rahat bir şekilde müşterilerinize tanıtabilir yaptığınız işi veya sattığınız ürünü daha rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz.
  • Ürününüzü web site üzerinden sattığınız zaman otomatik fatura oluşturabilirsiniz.
  • Müşteriniz sipariş geçtiği zaman, otomatik bilgilendirme yapabilirsiniz.
  • Mağaza veya işletmenizde bulunan ürünlerin stoklarını tutabilir bu sayede mağaza içi ürün yönetimini de sağlamış olabilirsiniz.
  • XML entegrasyonu sayesinde n11, gitti gidiyor, eptt avm gibi platformlar ile bütün ürünlerinizin senkronize çalışmasını sağlayabilirsiniz. (Ek Ücrete Tabiidir.)
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık gibi dönemlerde satış veya müşteri raporlarına erişim sağlayabilirsiniz.
    Buna benzer bir çok işlemi tek bir platformdan yapabilirsiniz.

Kurumsal Web Siteleri Ne İşe Yarar?

Sanal dünyaya kendinizi, yaptığınız işi veya işletmenizi en güzel şekilde tanıtmanıza yardımcı olur. Google SEO altyapı ve mobil uyumu sayesinde bir çok kullanıcıya daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Yaptığımız web siteleri kolay yönetilebilir panelli sistemler olduğu için istediğiniz sıklıkta web sitenizde değişiklik yaparak kullanıcılarınızı kendi bünyenizde yaptığınız güncellemelerden haberdar edebilirsiniz. Google ve rakip firmalar tarafından bir imaj kazanıp yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Bir çok müşterinize referans göstererek güvenlerini kazanabilirsiniz.

Aklınıza takılan konular veya yaptırmak istediğiniz projeleriniz ile ilgili soruları bizlere en kısa yoldan yönetmek için Whatsapp butonunu kullanarak bizlere ulaşabilir veya telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz...