Menü
Sepetim

5500TL REKLAM KREDİSİ HEDİYE

Google Ads Reklamlarında İlk Defa Reklam Yayınlayacak Müşterilere Özel 5500₺ Reklam Kredisi

MARKA PATENT DANIŞMANLIK

MARKA PATENT DANIŞMANLIK
Yeni
MARKA PATENT DANIŞMANLIK
399,00 ₺
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: YPP2

Nedir bu marka, patent danışmanlık hizmeti?
Sizlerin Türk Patent Kurumu'na yapacağız patent, marka, tasarım, faydalı model, coğrafi işaret, geleneksel ürün adı gibi başvurularınızın tescil işlemlerinin doğru adımları izleyerek başvurulması ve tescil belgesinin en erken tarihte alınması için gerekli yönlendirmeler konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Eğer konu hakkında bilgi sahibi değilseniz "marka patent tescili ne işe yarar" adı altında bloğumuzda bilgilendirme metni mevcuttur. Buradan detaylı bilgiye ulaşabilir varsa talepleriniz bizlere yönlendirebilirsiniz.

Türk Patent Kurumu adı altında yapacağınız başvuru süreci ile ilgilenmek istemiyorsanız ve "Paket olarak ben başvurum hakkında sizi bilgilendireyim sizde alınıp alınamayacağı, alınırsa ne kadar süreceği konu hakkında beni bilgilendirin bende işlemi onaylayım bana direk belgem gelsin." diyorsanız da bu isteğinizi bize söyleyebilirsiniz. Sizin adınıza tüm işlemleri yaparak belirtilen tarih aralığında Türk Patent Kurumu onaylı tescil belgenizi sizlere ulaştırabiliriz.(Ek ücretlere tabiidir.)

ÜRÜN KURULUM 

Yazılım Partneri tarafından satın almış olduğunuz kurulum gerektiren ürünlerin işleme başlanabilmesi için tüm detayları tarafımıza iletmiş olmanız gerekir.

Siparişinizden hemen sonra müşteri temsilcimiz tarafından aranarak gerekli teyit işlemi sağlanır sağlanmaz işleminiz sıraya alınır ve en müsait teknik ekip tarafından işleminiz gerçekleştirilir.

Satın almış olduğunuz ürün sonrası destek için destek talebi butonunu kullanabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda, her şehirde bulunan mobilya montaj ekiplerimiz tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir ve bu işlem içinde sizlerden ekstra bir ücret talep edilmez.

ÜRÜN İPTALİ

Satın almış olduğunuz ürün hakkında herhangi bir işlem yapılmamış ise satın almış olduğunuz ürünün durumuna göre kısa sürede müşteri temsilcilerimiz ile konu hakkında görüşme gerçekleştiriniz.

Ürün alımından sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından arandıysanız ve onayınız alındıysa, maalesef ürün iptali gerçekleştirememekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu