Menü
Sepetim

5500TL REKLAM KREDİSİ HEDİYE

Google Ads Reklamlarında İlk Defa Reklam Yayınlayacak Müşterilere Özel 5500₺ Reklam Kredisi

GOOGLE HARİTALAR

GOOGLE HARİTALAR
Çok Satılan
GOOGLE HARİTALAR
2.500,00 ₺
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: YPM1
Google Haritalar üzerinde firmanıza ait bir konum oluşturarak müşterilerinizin sizlere daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Yaptığınız işler ile ilgili ve hizmet verdiğiniz bölgelere ait bilgileri sizin için Google Kaynak verileri üzerinde oluşturduğumuz harita bilgilerinin içerisine ekleyerek, en başta yakın çevrenizde daha sonra da hizmet verdiğiniz bölgelerde firmanızı müşterilerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Dilerseniz ücretsiz bir şekilde tarafınıza sağlanacak Google Maps 'e ait panel kullanım eğitimine de dahil olabilirsiniz. Böylece sektörünüzdeki veya firmanızdaki yenilikleri size ait olacak olan harita bilgilerine ekleyerek rakiplerinizden daha güncel kalabilirsiniz. Bunun avantajı ise verdiğiniz hizmet ile ilgili Google aramalarında rakiplerinizden ön sıralarda çıkmanız olacaktır.

ÜRÜN KURULUM 

Yazılım Partneri tarafından satın almış olduğunuz kurulum gerektiren ürünlerin işleme başlanabilmesi için tüm detayları tarafımıza iletmiş olmanız gerekir.

Siparişinizden hemen sonra müşteri temsilcimiz tarafından aranarak gerekli teyit işlemi sağlanır sağlanmaz işleminiz sıraya alınır ve en müsait teknik ekip tarafından işleminiz gerçekleştirilir.

Satın almış olduğunuz ürün sonrası destek için destek talebi butonunu kullanabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda, her şehirde bulunan mobilya montaj ekiplerimiz tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir ve bu işlem içinde sizlerden ekstra bir ücret talep edilmez.

ÜRÜN İPTALİ

Satın almış olduğunuz ürün hakkında herhangi bir işlem yapılmamış ise satın almış olduğunuz ürünün durumuna göre kısa sürede müşteri temsilcilerimiz ile konu hakkında görüşme gerçekleştiriniz.

Ürün alımından sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından arandıysanız ve onayınız alındıysa, maalesef ürün iptali gerçekleştirememekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Etiketler: GOOGLE HARİTALAR , YPM1 ,