Menu
Sepetim
Ödemelerinizi Havale olarak Banka Hesaplarımıza yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ WORDPRESS KURULUM

ÜCRETSİZ WORDPRESS KURULUM
Yeni Ücretsiz
ÜCRETSİZ WORDPRESS KURULUM

Günümüzde artık bir çok firma veya şahıs web sitesi alt yapısı olarak Wordpress tercih etmektedir. Hem kurulum açısından kolay olması hemde kullanım olarak oldukça basit olması kullanımın en yaygın olma sebeplerindendir. Bunun yanı sıra bir çok eklenti ile çeşitli özelliklerin eklenebilmesi ve banka veya toplu pazar satış sitelerine de kolaylıkla entegre olabilmesi de oldukça etkilidir.

Wordpress bizlere böyle bir kolaylık sunmuş iken ve bütün bu aradığımız herseye internette bulabiliyorken insanların işlerini kolaylaştırabilmek adına, bizimde sizler için ücretsiz bir hizmetimiz olsun istedik. Wordpress kurulumu hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılar FTP ve Database bilgilerini bizlere ileterek ücretsiz bir şekilde personelimiz tarafından Wordpress kurulum hizmetinden yararlanabilir. Bu hizmet herhangi bir hizmet bedeli gerektirmez. Yapmanız gereken sadece FTP ve Database bilgisi iletmek. Daha sonra ekibimiz sizlere en kısa sürede kurulum sonrası bilgileri iletmek için mail yolu ile geri dönüş sağlayacaktır.

Hatta bu hizmeti sizin için biraz daha detaylandıracak olursak, ücretsiz kurulumunu yapılmasını istediğiniz Wordpress sisteminin özellikle istediğiniz bir sürümü varsa bunu da bizlere açıklama kısmında belirtebilirsiniz. Sürüm belirtilmeyen sistemlerde otomatik olarak en güncel sürüm yüklenecektir. Eğer sizde sitenizi Wordpress aracılığı ile yapmak istiyorsanız firmamız tarafından küçük bir not: kullandığınız sunucunun linux tabanlı olması ve php sürümünün en güncel sürüm olmasını kurulum öncesinden Hosting sağlayıcınızdan talep edebilirsiniz. Wordpress sitenizin keyfini çıkarın!

0,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: YPP4

Seçenekler:

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.