Menu
Sepetim
Ödemelerinizi Havale olarak Banka Hesaplarımıza yapabilirsiniz.

Partner Hizmetleri

ÜCRETSİZ WORDPRESS KURULUM
Yeni Ücretsiz
Marka: Yazilim Partneri Model: YPP4
Günümüzde artık bir çok firma veya şahıs web sitesi alt yapısı olarak Wordpress tercih etmektedir. Hem kurulum açısından kolay olması hemde kullanım olarak oldukça basit olması kullanımın en yaygın olma sebeplerindendir. Bunun yanı sıra bir çok eklenti ile çeşitli özelliklerin eklenebilmesi ve banka..
0,00TL
LOGO TASARIM
Yeni Hızlı Satış
Marka: Yazilim Partneri Model: YPP3
Firmanıza veya Kişiye özel logo tasarım hizmetini tamamen yaptığınız iş ve vizyonunuz ile ilişkilendirerek tamamen size özel olarak tasarlıyoruz. Logo tasarımı özgün ve kopya değildir. Harflerden veya simgelerden oluşabilir. Kişi nasıl bir logo istiyorsa tamamen ona göre tasarlıyoruz. Web siteniz, k..
599,00TL
Marka: Yazilim Partneri Model: YPP2
Nedir bu marka, patent danışmanlık hizmeti?Sizlerin Türk Patent Kurumu'na yapacağız patent, marka, tasarım, faydalı model, coğrafi işaret, geleneksel ürün adı gibi başvurularınızın tescil işlemlerinin doğru adımları izleyerek başvurulması ve tescil belgesinin en erken tarihte alınması için gerekli y..
399,00TL
WHATSAPP KONUM GÖNDERME
Hızlı Satış
Marka: Yazilim Partneri Model: YPP1
Bir çok firmanın en büyük şikayeti internet üzerinde bulunamamak. Bunun sebebi ise Google üzerinde işletme girişlerinin bulunmaması. Bu hizmetin yanı sıra, firmaların işletme girişleri olsa bile bu konu ile ilgili bir sonraki en büyük karşılaşılan sorunlardan biri de "WhatsApp üzerinden konum gönder..
500,00TL
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.