Menu
Sepetim
Ödemelerinizi Havale olarak Banka Hesaplarımıza yapabilirsiniz.

Google Hizmetleri

Reklam Paketleri ve Google Haritalar sayesinde Google ile ortak çalışmalar ve bağlantıları kullanarak daha fazla kişiye istediğiniz kelimelerde erişerek kendinizi ve ürünlerinizi daha fazla insana tanıtma şansı yakalayın. Adwords bağlantılarını kullanabilmek için aktif bir web sitenizin olması gerekmektedir. Google Haritalar için mevcut web sitenizin olmasına gerek yoktur.

GOOGLE ADWORDS
Yeni
Marka: Yazilim Partneri Model: YPM3
Google Adwords, web sitenizin SEO çalışmanız olmasa bile istediğiniz aramalarda Google 'da en ön sıralarda yer almasını sağlayan reklam aracıdır. Web siteniz varsa daha çok müşteriye ulaşmak istiyorsanız sizin için web sitenize bir Google Ads hesabı tanımlayalım ve anında bir çok müşteriye kendinizi..
999,00TL
Marka: Yazilim Partneri Model: YPM2
Google Haritalar üzerinde yer alan işletme konumuzun dış mekan, iç mekan ve Google Street View görüntülerine ek olarak sizin adına işletmenizin görüntülerini talepleriniz doğrultusunda 360 görüntü oluşturma işlemlerini yapıyoruz. Bu oluşturduğumuz görüntüleri dijital ortamda sizlere veriyoruz. ..
999,00TL
GOOGLE HARİTALAR
Hızlı Satış
Marka: Yazilim Partneri Model: YPM1
Google Haritalar üzerinde firmanıza ait bir konum oluşturarak müşterilerinizin sizlere daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Yaptığınız işler ile ilgili ve hizmet verdiğiniz bölgelere ait bilgileri sizin için Google Kaynak verileri üzerinde oluşturduğumuz harita bilgilerinin içerisine ekleyerek, en başt..
999,00TL
1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.